Radio niepokalanów

W dzisiejszym świecie niewątpliwie króluje Internet - tradycyjne media coraz bardziej odchodzą do lamusa. Mimo to wciąż wiele jest osób, które cenią sobie listy przebojów muzycznych czy informacje przekazywane w telegraficznym skrócie. Co mają zrobić fani radia bez radioodbiorników? Z pomocą przychodzą na szczęście najnowsze technologie, które umożliwiają słuchanie ulubionych audycji w Internecie.

Radia mają przewagę, którą muszą docenić nawet miłośnicy tradycyjnych mediów. Przede wszystkim łatwiej jest odnaleźć ulubioną stację, można po prostu wpisać jej nazwę w wyszukiwarkę. Brak też problemów, które zdarzają się przy tradycyjnych radioodbiornikach. Chyba każdy pamięta na przykład sytuację, kiedy uciekł nam sygnał  i nie mogliśmy go na nowo odnaleźć. W wersji online to się nie zdarzy. Inną zaletą jest możliwość wyboru stacji, która nie jest dostępna w tradycyjnej formie w naszym regionie. W Internecie nawet góral może posłuchać radia po Kaszubsku!

Internet daje dużo możliwości: możesz na przykład równocześnie słuchać ulubionych audycji w Radio Niepokalanów i przeglądać interesujące cię strony czy nawet pracować. Radio online jest przecież dostępne w każdym nowoczesnym urządzeniu - narzędziu pracy XXI wieku.